POZOR! 14.-29.2 ZAVŘENO. OBJEDNÁVKY BUDOU VYŘIZOVÁNY OD 1.3.

Compact XL

Skladem
Značka: MimSafe
17 690 Kč
Kategorie: Compact - ideální do aut typu Hatchback
Záruka: 3 roky

Bezpečná a velmi praktická klec pro přepravu zvířat v autě opatřená crash testy. Při nehodě je VarioCage kontrolovaně stlačována podél deformační zóny vozidla, čímž chrání zvíře i cestující před zvýšeným rizikem zranění. Klec je navíc vybavena evakuačními dvířky, pokud jsou při nehodě zablokovány dveře.

Díky teleskopickým tyčím je klec hloubkově nastavitelná, využívá tedy optimální prostor zavazadlového prostoru Vašeho automobilu. Exponované částí klece jsou ošetřeny proti korozi a dveře jsou opatřeny bezpečnostními zámky a hydraulickými panty pro lepší ovládání dveří.

Modely Compact jsou navrženy do automobilů typu hatchback anebo do vozů se zvýšeným prahem v kufru. Dvířka jsou zde zvednuta o 23cm, nevzniká tak problém s otevíráním dveří.

 

Rozměry:

Výška: 65,0 cm
Šířka: 70,0 cm
Hloubka: 60 - 82 cm
Hmotnost: 14 kg

 

variocage 2

3G-variocage-compact-single_xl_autumn_dogs-car_21X10cm_print

3G-variocage-compact_L_dog-car_10X6cm_print

5
3x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
M Avatar autora | 22.6.2023
Super klec do auta Seat Leon.
5
MC Avatar autora | 7.6.2023
Dlouho jsme nemohli sehnat klec, která by pasovovala do našeho auta(VW Arteon, který ma hodně zkušený zadek) Nakonec je tento typ jediný vhodný. Pejsek si chvíli zvykal, ale jinak je klec perfektní. Skvěle ukotvená v kufru, při jízdě drží na svém místě. V kufru je i tak dost úložného prostoru. Komunikace s obchodem perfektní.
5
ZM Avatar autora | 14.3.2023
Klec je super, má vyvýšená dvířka, takže ideální do auta Scaly. Pohodlná pro border kolii. Sestavení také poměrně jednoduché. Navíc obchod skvěle komunikuje se zákazníky a obratem odpovídá na dotazy.
Zpět do obchodu