Vše o Crash testech našich klecí

SAFETY 360°

 

Váš domácí mazlíček je zároveň také člen rodiny, proto by mu při cestování mělo být dopřáno to nejlepší, aby byl v bezpečí. Zároveň budou v bezpečí i ostatní cestující, protože letící pes při autonehodě představuje vysoké riziko.

VarioCage proto prošel přísnými crash-testy ve výzkumném ústavu ve Švédsku - RISE Research Institutes of Sweden, kde splnil přísná kritéria a získal tak certifikaci. Tyto testy ukazují, zda jsou klece dostatečně robustní a odolné, aby při kolizi absorbovaly náraz bez prolomení či otevření a nedošlo tak k následnému poranění zvířat nebo osob ve vozidle. Klece Variocage splňují všechny tyto požadavky. Díky robustní konstrukci vydrží klec mohutný náraz ze všech směrů - říkáme tomu Safety 360 °.

 

Na následujícím videu se můžete podívat na porovnání běžné klece vs VarioCage při simulaci možných druhů autonehod. 

 

 

Na videu můžete, mimo jiné, vidět (a to bychom rádi zdůraznili), že díky teleskopickým tyčím a deformačním zónám se Variocage při nárazů nevpáči dovnitř, tyče se nezlomí, pouze se zasunou do sebe. Nevznikají tak ostré hrany či úlomky, které mohou zvíře uvnitř poranit. Zároveň anatomický tvar klece nedovolí, aby cestující na zadních sedadlech do klece narazili hlavou, či jim klec skrze zadní sedačky poranila páteř. 

 

Zde si prohlédněte videa přímo z crash-testu.

 

     

 

 

CARE2

 

Taktéž přepravní boxy Care2, které se připevňují pásem na autosedačku mají certifikaci crash-testu. Na video se můžete podívat níže. Na produkty společnosti MIM Safe se můžete spolehnout. Chrání nejen Vaše mazlíčky, ale celou posádku automobilu.