Střešní box 380l

Záruka 5 let

Skladem
Značka: MimSafe
31 990 Kč
Kategorie: Střešní box
Carrier skidbox side 1200x675
Novinka Záruka 5 let

Ke dni 1.3.2022 tak můžeme konstatovat, že se jedná o nejbezpečnější systém pro střešní boxy na světě. Odolá přetížení až 26G!

 

Střešní zavazadlový box MIMsafe – jediný svého druhu.

 

Vždy klademe bezpečnost na první místo a proto doufáme, že se vám bude design naší nejnovější bezpečnostní pomůcky líbit. Po celém světě jsme známí svými crash-testovanými klecemi pro psy a nyní také nastavujeme nový bezpečnostní standard pro střešní boxy.

Horní a spodní části našeho nového střešního boxu jsou dvoustěnné, aby poskytovaly stabilitu. Dále je box vybaven našim jedinečným bezpečnostním systémem - TEAS. V případě kolize tento systém absorbuje energii, která vzniká při prudkém nárazu, což zajistí, že střešní box zůstane držet na svých úchytech na střeše a neodletí či případně nezraní ostatní.

 

Pro bezpečí jak Vaše, tak i ostatních účastníků provozu, jsme nastavili zcela nový standard. Náš střešní box jsme testovali při nárazu v rychlosti 50 km/h v souladu s normou ECE R17. Test ukázal, že střešní box odolá síle až 26g.

 

Můžete jej samozřejmě otevřít z obou stran. Osvětlení, které se automaticky aktivuje při otevření boxu a usnadňuje hledání zavazadel. Bezpečnostní systém zavazadlového boxu obsahuje nárazově testované nosné smyčky, umístěné uvnitř boxu. Ty maximalizují bezpečnost při přepravě nákladu. Podlaha boxu je vyložena omyvatelnou a odolnou podložkou, která pomáhá udržet zavazadla pevně na svém místě.

 

Hlavní přednosti boxu:

- záruka 5 let

- systém TEAS zvládne přetížení až 26g

- stěny jsou zdvojené pro zlepšení stability

- rychloupínací systém

- zámek

- maximální zátěž 75kg

- oboustranné otevírání boxu

- testováno v klimatickém větrném tunelu

- vnitřní světlo

- protiskluzové podložky uvnitř

 

Rozměry: délka 224cm, šířka 98cm, výška 34cm, objem 380l

 

Rozměry a celková specifikace střešního boxu ZDE

 

Návod na montáž ZDE

 

 

 

 

 

Teas-vs-NoTeas

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu