Skladem
Značka: MimSafe
20 990 Kč
Kategorie: Double - více psů
Záruka: 3 roky

Bezpečná a velmi praktická klec pro přepravu zvířat v autě opatřená crash testy. Při nehodě je VarioCage kontrolovaně stlačována podél deformační zóny vozidla, čímž chrání zvíře i cestující před zvýšeným rizikem zranění. Klec je navíc vybavena evakuačními dvířky, pokud jsou při nehodě zablokovány dveře.

Díky teleskopickým tyčím je klec hloubkově nastavitelná, využívá tedy optimální prostor zavazadlového prostoru Vašeho automobilu. Exponované částí klece jsou ošetřeny proti korozi a dveře jsou opatřeny bezpečnostními zámky a hydraulickými panty pro lepší ovládání dveří.

U modelů Double mohou v kleci cestovat dva psi, aniž by se k sobě dostali. Klec má dvoje dvířka a prostor uvnitř je rozdělen přepážkou, která lze zároveň posouvat do strany, pokud jeden pes potřebuje více místa. Přepážku je možné demontovat a klec ponechat jako jeden velký prostor pro největší plemena psů.

 

Rozměry:

Výška: 59,0 cm
Šířka: 93,0 cm
Hloubka: 73 - 99 cm
Hmotnost: 28,5 kg

 

variocage 2

Dogtrainer_summer_horsetrailer_dog_00364_200X130mm_print-1800x1200

Dogtrainer_summer_paddock_dog_rollmat_nr1_00364_-200X300mm_print-1200x1800

5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
ZS Avatar autora | 9.4.2024
Produkt VarioCage Double S byl skvělá volba pro 2 pejsky (stafordšírský bullteriér a kříženec - něco mezi whippetem a jack russellem) oba pejsci mají v kleci dost místa ne sezení, ležení i pohodlné otočení. Velice oceňujeme vzdušnost klece a gumové prvky, bránící rachotu plechů. Co se týče oddělovací přepážky bylo by skvělé, kdyby se dala roztáhnout a stáhnout bez použití imbusu. Když chceme klec na dovolené použít i mimo auto a na přesun jí potřebujeme zmenšit tak musíme s sebou vozit imbus. Největší výtka ale patří ke šroubům při sestavování klece. V návodu je jasně uvedeno, že je třeba, aby byly kolmo a ne šikmě, což je pravda, skutečně se jedná o minimální náklon, který Vás dělí od snadného zašroubování a nebo Vás uvrhne do nekonečného trápení a opakovaného vyndavání šroubu. Bohužel když se Vám rozpadají plechy, které k sobě potřebujete sešroubovat, tak úplně nemáte ještě prostor si hrát se šroubkem. Podlaha klece může být dost kluzká, doporučuji přikoupit protiskluzovou podložku pro pejskovo pohodlí. Po sestavení jsme s klecí spokojeni, pejsci si na ní zvykli poměrně rychle. Do kufru jsme ještě přikoupili větráček na léto a věřím, že lepší klec jsme vybrat nemohli a že se investice vyplatí jak z pohledu pohodlí psů, tak z pohledu jejich i naší bezpečnosti.
5
NP Avatar autora | 21.4.2023
O kleci jsem uvažovala velmi dlouho. Sice jsem už jednu používala a plně vyhovovala mým požadavkům, ale stále jsem se bála situace, že do mě někdo zezadu ťukne a já nedokážu otevřít 5. dveře, abych psy vysvobodila. Tahle klec má v zadní části nouzový východ, stačí odklopit sedačky a vyšroubovat 3 šrouby. Psy dostanu v pohodě ven kdykoliv budu potřebovat. Takže tohle byl za mě hlavní důvod koupě a mohu říct, že rozhodně nelituji. Klec jsem si nechala nainstalovat přímo od prodejců, všechno mi ukázali a vysvětlili. Klec sedí v kufru naprosto perfektně, necestuje, nerachtá, nevrže. Dovnitř jsem dala deku Vetbet a používám téměř denně. Každý pes má svůj prostor, pokud bych si to rozmyslela, přepážka se dá vyndat.
Zpět do obchodu